Pridať inzerát

Recepčná / Back-office

Reprofit International s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Röntgenova, Petržalka
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 EUR/měsícKvartální odměny, roční odměny, závislé na ekonomických výsledcích kliniky
  • Termín nástupu: do konca roku 2021

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na kliniku reprodukční medicíny v Bratislavě hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

Recepční / Back-office

Náplň práce:
• objednávání pacientů, registrace pacientů
• podávání informací po telefonu, sdělování výsledků vyšetření
• spolupráce s lékaři, sestrami, laboratoří
• práce na pokladně, vystavování faktur
• další administrativní činnosti nutné k zajištění chodu ambulance
• objednávky kancelářských potřeb a dalšího materiálu

Od vás očekáváme:
• výborné komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost
• milé a vstřícné vystupování
• aktivní znalost maďarštiny pro každodenní komunikaci s pacienty osobně i po telefonu, znalost dalšího jazyka je výhodou (AJ, NJ)
• SŠ vzdělání
• uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:
• různorodou práci v příjemném kolektivu
• motivující platové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• možnost odborného růstu, získání zkušeností
• nástup možný ihned

Součástí zaškolení bude několikatýdenní pobyt na klinice v Brně, kde vás vše naučíme.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2021 (zbývá ještě 25 dnů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Reprofit International s.r.o. je největší klinikou pro léčbu neplodnosti v České republice. Máme pobočky v Brně a Ostravě a nyní budeme otevírat ambulanci pro léčbu neplodnosti v Bratislavě.
Jsme stabilní a spolehlivý zaměstnavatel, v Česku máme přes 150 zaměstnanců, poskytujeme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a vytváříme takové podmínky, aby u nás byli zaměstnanci spokojení.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců