Pridať inzerát

Administratívna pracovníčka, asistentka

RENVI, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 - 800 EUR/mesiacUvedená mzda je nástupný plat. Finančné ohodnotenie u nás je rastúce na základe získaných skúseností v našej spoločnosti. Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: 12/2021, príp. 01/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osobná, telefonická, emailová komunikácia s klientmi, úradmi, obchodnými partnermi
- administratívne práce, korešpodencia
- príprava potrebnej dokumentácie
- zúčastňovanie sa na obchodných stretnutiach v kancelárii aj mimo kancelárie
- plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
- zodpovednosť o chod kancelárie

- zaujímavá práca v obchodnej spoločnosti
- zázemie stabilnej spoločnosti
- dlhodobý pracovný pomer
- rastúce finančné ohodnotenie
- občerstvenie na pracovisku
- príjemný menší pracovný kolektív
- pracovisko v centre Žiliny

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám Váš životopis, príp. sprievodný list. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné a reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť, ovládanie pc a internetu na vysokej úrovni, vodičský preukaz sk. B, chuť učiť sa nové veci a veľa pracovať. Vysokoškolské vzdelanie je vítané, nie je však podmienkou.

Naša spoločnosť pôsobí stabilne vyše10 rokov na trhu v oblasti realít. Medzi hlavné činnosti patrí kúpa, predaj, prenájom a financovanie nehnuteľnosti, príprava developérskych projektov. Počas nášho fungovania sme zastrešovali viaceré výstavby bytových domov. Naša pôsobnosť je prednostne v žilinskom regióne.