Pracovník zákazníckej podpory e-shopu - Chorvátsky jazyk (materinský jazyk)

RENTOS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacNástupný plat 1000€ (brutto). Plat po skúšobnej dobe 1100€ (brutto).
  • Termín nástupu: 1.2.2022 alebo 1.3.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administrácia prichádzajúcich objednávok v e-shope
- komunikácia so zákazníkmi v Chorvátskom jazyku (telefón, e-mail, chat)
- pomoc pri správe internetového obchodu
- preklad textov zo slovenského jazyka do chorvátskeho jazyka

Vyžadovaná úroveň chorvátskeho jazyka: materinský jazyk.

možnosť homeoffice (1 deň v týždni) po odpracovaní 6 mesiacov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.1.2022 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Chorvátsky jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno