Pridať inzerát

Obsluha predajne so zdravou výživou, príprava RAW dezertov

RENT TECHNOLOGY, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kamenné pole, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 EUR/mesiacPríplatky za víkendy a nadčasy podľa zákona. Dohodnutá mzda zodpovedá druhému stupňu náročnosti práce ( § 120 ZP a Príloha k ZP)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do predajne so zdravou výživou BIOTOPKA hľadáme samostatnú, spoľahlivú a usmievavú osobu, čo sa s láskou postará o bezproblémový chod predajne. Práca na 2 zmeny

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha zákazníkov na predajni, predaj výrobkov (vedomosti o výrobkoch výhodou)
- obsluha fresh baru (príprava 100% štiav a smoothie)
- príprava RAW dezertov podľa receptúr ( zaškolíme, zaučíme )
- príjem tovaru na sklad a dokladanie
- evidencia objednávok

- dynamická práca v mladom kolektíve
- férový prístup
- zamestnanecké zľavy

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na biotopka@biotopka.sk
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- reprezentatívne vystupovanie

Predajňa BioTopka pôsobí na trhu už necelých 5 rokov. Za tú dobu sme si ľudským prístupom, kvalitnými produktami a našimi službami vybudovali portfólio a meno nielen na Liptove. Dbáme na špeciálnu starostlivosť o každého jedného zákazníka s ktorým sa dostaneme do kontaktu

Adresa spoločnosti

Rent Technology, s.r.o.
Žiar 500
03205 Žiar