Zónový Manažér pre Renault Slovensko, spol. s r.o. - východné Slovensko

Renault Slovensko, spol. s r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacďalšie odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za uplatňovanie obchodnej a marketingovej stratégie značky RENAULT v obchodnej sieti
• zodpovednosť za rozvoj partnerskej siete
• zodpovednosť za dosahovanie kvantitatívnych a kvalitatívnych
výsledkov
• monitoring konkurenčných aktivít
• participácia pri zavádzaní a rozvoji obchodných metód a štandardov značky v dealerskej sieti
• zaisťovanie pravidelných analýz výkonnosti jednotlivých dealerstiev a návrh nápravných opatrení
• príprava a podpora regionálnych obchodných akcií
• komunikácia s majiteľmi dealerstiev

služobné vozidlo, notebook, telefón a iné

V prípade záujmu prosíme, zaslať CV a motivačný list v SJ a AJ, kontaktovať budeme len úspešných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Power Point - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodná prax podmienkou (najlepšie v automobilovom odvetví)

Počet rokov praxe

2

• VŠ/SŠ vzdelanie, obchodná prax podmienkou (najlepšie v automobilovom odvetví)
• veľmi dobré komunikačné, manažérske a organizačné schopnosti
• samostatnosť, spoľahlivosť a efektivita, iniciatívna osobnosť
• chuť podieľať sa na nových predajných projektoch značky a niesť plnú zodpovednosť za ich uskutočnenie
• ochota k vysokému pracovnému nasadeniu a častému cestovaniu
• vodičský preukaz B a aktívna vodičská prax min. 2 roky
• aktívna znalosť FRJ nebo AJ
• práca s PC na užívateľskej úrovni

Renault Slovensko, spol. s r.o., www.renault.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov