Pridať inzerát

Predavačka - barmanka

Renáta Kjahili

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynská dolina, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzka sa nachádza v priestoroch RTVS /televízia/
Pracovná doba krátky/dlhý týždeň, v prípade viacerých uchádzačov vieme pracovnú dobu nastaviť na viacsemennú.
Obsluha pri pokladni
Znalosť práce s kávou /základy/
Dokladanie tovaru
Udržiavanie čistoty na pracovisku
Zdravotný preukaz

Informácie o výberovom konaní

Kontakt: 0940511187

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

príjemné vystupovanie voči zákazníkom
spoľahlivosť
samostatnosť
zodpovednosť
tímová práca

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti gastronómie a prevádzkovania jedálni od roku 2010. Zabezpečujeme stravovanie pre zamestnancov RTVS.
Stále významnejšiu časť nášho portfólia tvorí poskytovanie denného stravovania pre firmy a organizácie, ako aj cateringových služieb.

Obedové menu môže byť porovnateľné s reštauračným? Práve toto považujeme za naše poslanie! V našich jedálňach si môžu zamestnanci každodenne pochutnať na vynikajúcich obedoch. Jedlo, ktoré varí náš personál na čele so šéfkuchárom, dokáže pokryť široké spektrum požiadaviek našich stravníkov, pričom garantujeme neustálu kvalitu a čerstvosť.

V spolupráci so známou cukrárňou Floril ponúkame každý deň aj čerstvé zákusky.

Serrani - Káva je na prvom mieste. Po celé generácie osobne vyberáme tú najlepšiu kávu podľa tradičných metód pri zachovaní prvotriednej kvality kávy.

Adresa spoločnosti

Radlinského 7917/47
811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto