Pridať inzerát

Pomocný pracovník vo výrobe oceľových konštrukcií

REMOZA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ličartovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 8,5 EUR/hod.Možná hodinová alebo úkolová mzda podľa vyrobených ton. Rôzne odmeny za splnenie úkolov a pod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce vo výrobe oceľových konštrukcií, príprava materiálu, presuny materiálov, brúsenie, čistenie a finálne opracovanie hotových výrobkov. Nakládky a vykládky tovaru a pod.

Dohodou

Uchádzači by mali byť aktívny, časovo flexibilný a s chuťou pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa firme s vysokým potenciálom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť pri práci, primerané pracovné nasadenie, chuť učiť sa nové prac. postupy, aktívny prístup a pod.

Naša spoločnosť funguje od roku 1992 a zaoberá sa hlavne výrobou a montážou oceľových konštrukcií pre priemysel ako aj obchodom a sprostredkovaním výroby a služieb v tomto obore. Naša produkcia smeruje hlavne na nemecky a anglicky hovoriaci trh. Sídlo firmy je v Košiciahc a prevádzka firmy je v Ličartovciach. Sme dynamicky rozvíjajúca sa rodinná firma, ktorá už presahuje svoje terajšie kapacity.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hrnčiarska 29
04001 Košice