Pridať inzerát

C#/. NET Backend Developer

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 000 EUR/mesiacHorná hranica mzdy môže byt vyššia a bude odvíjať od seniority každého kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu ReMax Courier Service hľadáme šikovného vývojára. Budeš sa zaoberať tvorbou backendovej časti pre našu kuriérsku spoločnosť. Pozíciu obsadzujeme na trvalý pracovný úväzok alebo tiež na živnosť.

ČO BUDE TVOJOU PRÁCOU?
- Vývoj a rozširovanie funkcií informačného systému
- Implementácia nových požiadaviek
- Vývoj aplikačnej a business logiky
- Modernizácia staršieho modelového systému
- Backend zákazníckych aplikácií
- Ladenie a testovanie systémov

- Stravné lístky
- Služobný telefón
- Služobný počítač
- Flexibilný pracovný čas
- Home Office

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom na veľký počet životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas na spracúvanie osobných údajov, upravené v zákone č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a v Nariadení Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) – GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - pokročilý
Transact-SQL (T-SQL) - pokročilý
GIT - pokročilý
Rest API - pokročilý
C# - pokročilý
.NET - pokročilý
OOP - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- pokročilá znalosť programovania v C#, VB.NET a platforme .NET, prípadne .NET CORE
- pokročilá znalosť SQL
- znalosť MSSQL, T-SQL a prípadne MySQL veľkou výhodou
- pokročilá znalosť princípov OOP
- pokročilá znalosť .NET Framework, DB Framework (Dapper (Micro-ORM), ADO.NET)
- výhodu Git
- REST API, gRPC výhodou
- minimálne 3 - 5 rokov praxe

Od roku 2001 pôsobí spoločnosť ReMax Courier Service na trhu kuriérskych služieb. Zameriavame sa na prepravu zásielok nielen na území Bratislavy, ale naše portfólio služieb zahŕňa aj prepravu zásielok na celom území Slovenskej republiky a vybraných krajín zahraničia.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, a preto sa snažíme vždy o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť pri poskytovaní služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NA PÁNTOCH 18
831 06 Bratislava