Nočný Skladník Žilina na skrátený úväzok - Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou tímu ReMax Courier Service!

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 EUR/mesiac+ nočné príplatky
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDE TVOJOU PRÁCOU?

• Skenovanie balíkov a zásielok.
• Príjem a triedenie zásielok (správne prerozdelenie zásielok podľa regiónov).
• Manipulačné práce v sklade.
• Pomoc kuriérom pri vykladaní a nakladaní zásielok.
• Dodržiavanie bezpečnostných pokynov podľa nadriadeného.
• Iné práce v sklade podľa pokynov nadriadeného.

PRACOVNÁ DOBA:
Od 22:30 hod. do 03:30 hod.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom na veľký počet životopisov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas na spracúvanie osobných údajov, upravené v zákone č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a v Nariadení Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) – GDPR (ďalej len „nariadenie“).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Logistika, Sklad, Doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť za zverené balíky a tovar
• Chuť pracovať

Od roku 2001 pôsobí spoločnosť ReMax Courier Service na trhu kuriérskych služieb. Zameriavame sa na prepravu zásielok nielen na území Bratislavy, ale naše portfólio služieb zahŕňa aj prepravu zásielok na celom území Slovenskej republiky a vybraných krajín zahraničia.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, a preto sa snažíme vždy o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť pri poskytovaní služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NA PÁNTOCH 18
831 06 Bratislava