Pridať inzerát

Elektromontér vo výrobe rozvadzačov

RELM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malinovského 15, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž rozvádzačov
- predmontovanie rozvádzačov
- čítanie technickej dokumentácie
- zapájanie podľa technickej dokumentácie

- zamestnanecká zľava na elektroinštalačný materiál z vlastnej podnikovej predajne
- po dohode možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- ochota pracovať nadčas (príplatky)
- v prípade elektrikárov §21 - §23

Spoločnosť RELM s.r.o. úspešne pôsobí na trhu od roku 1994. Hlavným predmetom činnosti je oblasť výroby a montáže elektrických rozvádzačov prevažne na základe dodanej technickej projektovej dokumentácie.
Okrem toho spoločnosť zabezpečuje veľkopredaj a malopredaj elektroinštalačného materiálu vo vlastnej predajni. Činnosť a služby firma realizuje vo vybudovaných vlastných výrobných, skladových, predajných a administratívnych priestoroch v mieste svojho sídla.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov