Absolvent VŠ pre pozíciu stavbyvedúci, stavebný technik - SR, ČR, PL

REKO PRAHA, a. s., organizačná zložka zahraničnej osoby

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac+ prémie + odmeny, 13.plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po úvodnom zaškolení a zoznámení sa so stavbou - príprava a vedenie stavby pod dohľadom stavbyvedúceho, zodpovednosť za činnosť podriadených a subdodávateľov, vedenie dokumentácie stavby, evidencia, príprava a kontrola dokladov k fakturácii.

Odborný rast, mobilný telefón, notebook, ubytovanie, služobné vozidlo, príspevok na dovolenku, sociálne benefity

Životopis žiadame zaslať na e-mail: piencakova@reko-praha.sk
Pohovor sa uskutoční iba s uchádzačmi, ktorí budú oslovení našou spoločnosťou.

Uchádzačov žiadame spolu so životopisom zaslať aj súhlas na spracovanie osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby, inžinierske stavby

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čistý register trestov, riadiace schopnosti, časová flexibilita, komunikatívnosť, schopnosť tímovej práce, dôslednosť. Vítaná prax v obore.

REKO PRAHA, a. s. je stavebnou a projektovou spoločnosťou pôsobiacou na českom, slovenskom a poľskom trhu od roku 1994. Hlavnou špecializáciou spoločnosti je výstavba, opravy a servis chladiacich veží všetkých typov, sanácie betónových konštrukcií, realizácia železobetónových monolitických konštrukcií, výstavba a údržba priemyselných a inžinierskych stavieb. www.reko-praha.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REKO PRAHA, a. s., organizačná zložka
Martina Rázusa 9
010 01 Žilina