Pridať inzerát

Mzdový účtovník/účtovníčka -aj skrátený úväzok

Reiwag Facility Service Sk s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacod 1100 €/mesiac (pre plný prac. úväzok) v závislosti od skúseností a druhu prac. pomeru
  • Termín nástupu: 2.1.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Komplexné spracovanie mzdovej agendy zanmestnancov -prihlášky/odhlášky zamestnancov
- kontrola platnosti pracovných zmlúv, dohôd
-ročné zúčtovanie dane a zdravotného poistenia
-komunikácia s daňovým úradom, sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami,
-prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní (sociálnej a zdravotných)
-spracovanie agendy pri evidencii PN
-mesačné výkazy – sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, mesačný daňový prehľad, DDS výkazy
-spracovanie dochádzky zamestnancov
-vypracovanie miezd
-Príprava podkladov pre reporting nadriadenému.
-Doplnkové administratívne úkony spojené s činnosťou spoločnosti

-Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej na Slovensku viac ako 15 rokov
-Možnosť práce z domu

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Reiwag Facility Services SK, s r.o. v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.

Budeme kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich naše podmienky. Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú vaše osobné údaje skartované

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

3

- dôslednosť, samostatnosť, flexibilita
- zodpovednosť
- tímová spolupráca
- príjemné vystupovanie
- znalosť ekon. systému Pohoda

Renomovaná zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkou a správou nehnuteľností a upratovacími službami -pôsobiaca na Slovensku od roku 2004

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jašíkova 2
821 03 Bratislava