Pridať inzerát

Asistent/-ka na oddelení prevádzky

Reinoo, a. s.

  • Miesto práce: Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacfinálna mzda bude odrážať prípadné predchádzajúce skúsenosti kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie bezproblémového chodu oddelenia prevádzky – podpora činností špecialistky a manažérov oddelenia
• Administratívne práce rôzneho charakteru – príprava rôznych podkladov, evidencia a sumarizácia zmlúv, e-mailová a telefonická komunikácia s tretími stranami
• Kontrola a preverenie poistenia motorových vozidiel a budov
• Spravovanie vozového parku a s tým spojené úkony ako zabezpečenie servisu vozidiel, technické a emisné kontroly, diaľničné známky a pod.
• Spracovanie zákaziek od klientov pre oddelenie údržby
• Kontrola správnosti fakturovaných súm, spracovanie a kontrola drobných nákupov členov oddelenia
• Vypracovanie objednávok, cenové ponuky
• Príprava reportov podľa požiadaviek manažmentu

• Stabilná, dlhodobá práca
• Ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a znalostiam
• Práca na plný úväzok
• Moderné budovy, moderné technológie

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Jednotlivých uchádzačov budeme priebežne vyhodnocovať a následne, podľa nášho výberu, pozývať na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- administratívne zručnosti
- precíznosť a presnosť pri plnení úloh

Reinoo pôsobí na realitnom trhu na strednom Slovensku od roku 2011. Zameriava sa na development a prenájom kancelárskych budov, ako aj na výstavbu a predaj nových bytov v regióne. Aktuálne pracujeme na výstavbe 800 moderných bytov v 5 rôznych projektoch a niekoľkých nových kancelárskych projektoch. Do rýchlo rastúceho tímu hľadáme šikovných, rozhľadených ľudí, ochotných vystúpiť zo svojej komfortnej zóny.