Pridať inzerát

Letná brigáda - polievanie zelene a trávnatých plôch

Reinoo, a. s.

  • Miesto práce: Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.Hodinová mzda je uvedená brutto a finálna výška bude závisieť od počtu odpracovaných hodín.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LEN PRE STUDENTOV VS DENNEHO STUDIA

Polievanie zelene na 3 miestach v Žiline (detaily upresníme na osobnom stretnutí) vo večerných hodinách (cca 18:30-21:30) počas letných mesiacov - vhodné skôr pre mužov.

Na presun medzi miestami na polievanie v Žiline poskytneme auto.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

- aktívny šofér
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Reinoo pôsobí na realitnom trhu na strednom Slovensku od roku 2011. Zameriava sa na development a prenájom kancelárskych budov, ako aj na výstavbu a predaj nových bytov v regióne. Aktuálne pracujeme na výstavbe 800 moderných bytov v 5 rôznych projektoch a niekoľkých nových kancelárskych projektoch. Do rýchlo rastúceho tímu hľadáme šikovných, rozhľadených ľudí, ochotných vystúpiť zo svojej komfortnej zóny.

Adresa spoločnosti

Poštová 1
010 08 Žilina