Pridať inzerát

Supply chain specialist/Supervisor SCM

REHAU s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kopčianska, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacfixný nástupný plat, ročné hodnotenie s možnosťou pridania flexibilnej zložky, inflačné
  • Termín nástupu: 8.3.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operatívne plánovanie skladovania, plánovanie dodávok materiálu
Sledovanie obrátkovosti, optimalizácia skladových zásob,
Evidovanie aktuálneho stavu zásob v skladovom systéme v programe SAP
Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob.
Riešenie reklamácii
Výberové konanie a následne komunikácia so špedíciami
Zadávanie zmluvných podmienok pre prepravcov v medzinárodnom programe Transporeon
Spolupráca s colným deklarantom
Starostlivosť o sklad, objednávanie materiálu
Riadenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov.
Kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov, zaisťovanie ochranných pracovných pomôcok.
Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

- perspektíva dlhodobého pracovného miesta,
- dobrá pracovná klíma,
- flexibilný pracovný čas,
- iné zamestnanecké benefity
- parkovanie v areáli firmy

Ak Vás naša ponuka oslovila a máte záujem o novú prácu, pošlite nám prosím motivačný list a štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom online-formulára/na e-mail.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.3.2021 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, stavebné

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý
Skladový manažment - pokročilý
Vedenie tímu - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

logistika/vedenie ľudí/skladové hospodárstvo
5

Vysokoškolské vzdelanie
Aktívna znalosť NEMECKÉHO alebo ANGLICKÉHO jazyka
Skúsenosti s riadením tímu v logistickej oblasti
Zodpovednosť a precíznosť pri práci
Dobré komunikačné zručnosti
Logické myslenie
Aktívna užívateľská úroveň balíka MS Office (predovšetkým MS Word, MS Excel, MS Outlook a MS PowerPoint)
Znalosť systému SAP

REHAU je medzinárodne uznávaný výrobca systémov v oblasti stavebníctva, automobilového priemyslu a priemyslu. Od založenia v roku 1948 sa náš podnik postupne rozrastal - z troj-člennej výrobnej posádky sa stala v súčasnosti nezávislá skupina pôsobiaca na celom svete.

Vo viac ako 170 pobočkách prispieva takmer 20.000 spolupracovníkov v 54 krajinách k úspechu a rastu spoločnosti. Na piatich kontinentoch vytvára spoločnosť REHAU kontinuálne svoju sieť, aby bola ako partner činná v mieste pôsobiska zákazníka. Aj v budúcnosti chce náš rodinný podnik zostať nezávislým a orientovať na strednodobé a dlhodobé ciele, namiesto toho, aby postavil do popredia krátkodobý zisk. Naše aktivity sú preto už v súčasnosti nasmerované na témy budúcnosti ako energetická efektivita, obnoviteľné zdroje, manažment vody, mobilita a život budúcnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kopčianska 82A
850 00 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Kráľová
E-mail: poslať životopis