Pridať inzerát

Obchodná referentka

Registrovaný sociálny podnik Alfa s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kyjevské námestie 358/2, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiacmzdové podmienky závisia od skúseností kandidáta a budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-telefonická komunikácia s potencionálnymi klientmi
-prezentácia tovaru a služieb
-zápis zistených informácií do obchodného modulu
-starostlivosť už o existujúcich klientov spoločnosti
-vypracovávanie cenových ponúk na základe požiadaviek zákazníkov
-poskytovanie odborného poradenstva pri výbere produktov a služieb
-administratívne spracovanie objednávok a ich realizácia
-plnenie iných pracovných úloh od priameho nadriadeného

-stabilná pracovná príležitosť, ktorú uzatvárame na dobu určitú po dobu 1 roka, po osvedčení sa - možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
-príspevok na stravovanie
-flexibilný pracovný čas
-tovar a služby za zamestnanecké ceny
-priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie

Znížená pracovná schopnosť, trvalá alebo krátkodobá výhodou, ale nie podmienkou.

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, zašlite svoj životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania na emailovú adresu podnik@kniharstvo.sk

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Uzávierka na podávanie prihlášok je do 8.3.2021

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti Registrovaného sociálneho podniku Alfa s.r.o., dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

-požadujeme prax minimálne 1 rok na obdobnej pracovnej pozícii

orientácia, prehľad, komunikácia-jednanie s ľuďmi, kultivovaný slovný prejav - schopnosť vyjadrovania sa, prezentovanie, rozhodovanie, osobnostný rozvoj, samostatnosť ale aj tímová práca

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už 26 rokov a ponúkame výrobu, potlač a predaj kancelárskych potrieb, kalendárov, diárov, novoročných pozdravov, reklamných predmetov, polygrafickú výrobu a digitálne služby.

Adresa spoločnosti

Kyjevské námestie 2
97404 Banská Bystrica