Pridať inzerát

Verejný zdravotník

Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom vo Zvolene

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nádvorná 3366/12, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 756,5 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne ucelené odborné činnosti v príslušnom odbore štátnej služby
- riadenie, koordinovanie a usmerňovanie aktivít
- samostatné odborné špecializované činnosti spočívajúce najmä v analytickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie
- tvorba opatrení
- kontrolná alebo inšpekčná činnosť a vydávanie rozhodnutí
- prešetrovanie sťažností a petícií vrátane vydávania rozhodnutí
- kontrolná a inšpekčná činnosť
- Odborné usmerňovanie plnenia programov ochrany a podpory zdravia
- samostatný výkon ŠZD
- Uplatňovanie zákona o správnom konaní, zákona o štátnej službe, legislatívy EP a Rady, nových právnych predpisov v plnom rozsahu
- vykonáva terénne šetrenia ,
- aktualizácia a zaznamenávanie údajov do informačných systémov
- odber vzoriek
- príprava podkladov pre správne konanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo, ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kontrolná činnosť a ochrana zdravia.

Adresa spoločnosti

RÚVZ Zvolen
Nádvorná 12
96001 Zvolen