Pridať inzerát

Kalkulant, tvorca cenových ponúk, THP

REGALSISTEM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Soblahovská 7040, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac• uvedená mzda je základná (minimálna), pripočítavajú sa k nej mesačné odmeny, ročná odmena, • zľavy na regále a kovovýrobu, možnosť zapožičania materiálového vybavenia firmy • mzda sa môže líšiť v nadväznosti na skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď, ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie podkladov cenových ponúk dopytovaných zákaziek (dopyty prichádzajú od zákazníkov)
• Vypracovanie návrhu dispozície regálov podľa potrieb zákazníka, tvorba cenovej ponuky vrátane dokumentácie
• Tvorba rozpočtov projektového návrhu
• Komunikácia so zákazníkom na základe mailových a telefonických dopytov
• Vstupy do informačného systému a práca v ňom
• Administratívne práce

• Priateľský kolektív
• Férové jednanie
• Stabilný pracovný čas na jednu zmenu
• Garancia pravidelnej výplaty
• Firemné akcie niekoľkokrát do roka
• Koncoročné podľa dosiahnutých výsledkov
• Budeš súčasťou na Slovensku etablovanej spoločnosti so stabilne silným brandom

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať stanoveným podmienkam. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať aj telefonicky. Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas so spracovaním svojich osobných údajov pre danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prax na pozícii kalkulant/príprava a spracovanie cenových ponúk a komunikácia so zákazníkom, technické vzdelanie a skúsenosť práce v ekonomickom SW sú veľkou výhodou.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Organizačná schopnosť - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kalkulant, rozpočtár, obchodný referent, obchodník veľkou výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavnou podmienkou:
• Priateľský a férový prístup k práci aj v rámci kolektívu
• Technická predstavivosť
• Komunikatívnosť
• Zodpovednosť
• Samostatnosť
• Kreativita
• Chuť vzdelávať sa a ďalej rozvíjať
• Morálna bezúhonnosť, rovný charakter, chuť pracovať, kladný prístup k práci, bez sklonov/prejavov k ohováraniu a intrigám

Rodinná firma fungujúca od roku 1996 s tímom približne 20 ľudí. K zákazníkom ale aj k zamestnancom pristupujeme férovo, pretože veríme, že iba tak to dáva dlhodobý zmysel. Vďaka takémuto prístupu sa firma neustále rozrastá, preto hľadáme spoľahlivých ľudí, ktorí si za svojou odvedenou prácou stoja. Povedať svoj názor a návrhy a schopnosť o nich diskutovať je vítaná. Máme záujem o človeka, ktorý má rovný charakter, je čestný, vie sa zahryznúť do práce, má rád výzvy, rešpektuje základné pravidlá a nerobí intrigy. Niekoľkokrát do roka organizujeme firemné akcie: turistika, wellness, degustácie... Pracujeme ako tím a navzájom sa snažíme podržať. Máme široké portfólio zákazníkov od nadnárodných spoločností, štátne inštitúcie, obchodné spoločnosti až po súkromné osoby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Soblahovská 7040
91101 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Tibor Rákóczi
Tel.: +421918922851
E-mail: poslať životopis