Pridať inzerát

Dispečer / logistik v stabilnej spoločnosti

REGALSISTEM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Soblahovská 7040, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiac* uvedená odmena je pre danú pozíciu minimálna • k základnej odmene + mesačné odmeny, dochádzkový bonus, ročný bonus • mzda je rozdelená na fixnú a pohyblivú zložku * finálna výška mzdy je závislá na relevantných skúsenostiach kandidáta
  • Termín nástupu: okamžite
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia so zákazníkom na základe mailových telefonických dopytov
• Spracovanie podkladov objednaných cenových ponúk koordinátorovi realizovaných zákaziek
• Vstupy do informačného systému
• Vstupy do skladového systému
• Organizácia montáží a dopravy
• Objednávanie, koordinácia subdodávateľa
• Ukončenie zákaziek a vystavovanie dokladov

• Priateľský kolektív,
• Férové jednanie,
• Stabilný pracovný čas na jednu zmenu,
• Garancia pravidelnej výplaty,
• Firemné akcie niekoľkokrát do roka,
• Odmeny na konci roka

Ďakujem všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať stanoveným podmienkam. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať aj telefonicky. Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas so spracovaním svojich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Min. 3 ročná prax na pozícii dispečer alebo logistik podmienkou. Prax s účtovným systémom podmienkou. Technické vzdelanie je výhodou nie podmienkou.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Organizačná schopnosť - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Účtovný program - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

dispečer, logistik

Počet rokov praxe

3

Hlavnou podmienkou:
• Priateľský a férový prístup
* Odolnosť voči stresu
• Technická predstavivosť
• Zodpovednosť
• Samostatnosť
• Kreativita
• Chuť vzdelávať sa a ďalej sa rozvíjať
• Športový duch
• Znalosť cudzieho jazyka výhodou

Rodinná firma fungujúca od roku 1996 s tímom približne 20 ľudí. K zákazníkom ale aj k zamestnancom pristupujeme férovo, pretože veríme, že iba tak to dáva dlhodobý zmysel. Vďaka takémuto prístupu sa firma neustále rozrastá, preto hľadáme spoľahlivých ľudí, ktorí si za svojou odvedenou prácou stoja. Povedať svoj názor a návrhy a schopnosť o nich diskutovať je vítaná. Máme záujem o človeka, ktorý má rovný charakter, je čestný, vie sa zahryznúť do práce, má rád výzvy, rešpektuje základné pravidlá a nerobí intrigy. Niekoľkokrát do roka organizujeme firemné akcie: turistika, wellness, degustácie... Pracujeme ako tím a navzájom sa snažíme podržať. Máme široké portfólio zákazníkov od nadnárodných spoločností, štátne inštitúcie, obchodné spoločnosti až po súkromné osoby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Soblahovská 7040
91101 Trenčín