Trainee program pre študentov končiacich ročníkov VŠ technického zamerania

REGADA, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 14215, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,8 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME?
Si študent 4. alebo 5. ročníka VŠ v technickom odbore, ktorý:
• Chce získať skúsenosti a budovať svoju kariéru v strojárskom priemysle,
• Vie prebrať zodpovednosť a je odolný voči stresu,
• Má analytické a komunikačné schopnosti a je ochotný učiť sa.
ČO PONÚKAME?
Trainee program Sales
Trainee program Technology
Trainee program Production
V prvej fáze programu získaš základné znalosti o fungovaní oddelení v našej spoločnosti: Vývoj a výskum, Plánovanie, Obchod, Riadenie kvality, Výroba. Zistíš, v čom si dobrý.
V druhej fáze Trainee programu budeš pracovať a naberať skúsenosti na vybranom oddelení. Pod vedením mentora budeš zodpovedný za plnenie pridelených úloh, budeš participovať na riešení konkrétnych projektov.
Po úspešnom absolvovaní programu dostaneš možnosť stať sa našim kolegom.

Možnosť nadobudnúť prax v stabilnej firme s 23 ročnou tradíciou

V prípade záujmu svoj životopis spolu s motivačným listom zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť a zodpovednosť
ochota učiť sa nové veci
komunikatívnosť

Regada, s.r.o., spoločnosť s viac ako 20-ročnou históriou pôsobenia na trhu, sa zaoberá výrobou a predajom elektrických servopohonov s priemyselnými armatúrami, elektromagnetických ventilov, pneumatických prvkov a regulátorov tlaku plynu. Tradícia výroby elektromagnetických ventilov a servopohonov na Slovensku siaha až do 6O-tych rokov. Všetky výrobky navrhujú naši konštruktéri a vyrábame ich vo vlastných priestoroch najmodernejšími technológiami. K dispozícií máme aj vlastnú zlievareň pre tlakové liatie hliníka.
Predaj výrobkov a kvalitný zákaznícky servis zabezpečujú predajcovia na Slovensku a v Českej republike Prostredníctvom obchodných zástupcov pôsobíme aj v rôznych svetových krajinách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov