Pridať inzerát

HR Manager pre REFRESHER SK/CZ/EN

REFRESHER Media, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiacFinálna odmena závisí od skúseností, nemáme problém ísť značne vyššie alebo nastaviť relatívne rýchlu postupnosť platu na základe splnenia vzájomne dohodnutých predpokladov.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?:
Pripravovať feedback pre zamestnancov v spolupráci s manažérmi tímov pre jednotlivých zamestnancov.
Pripravovať feedback od zamestnancov pre manažérov.
Sledovať celkovú spokojnosť a náladu vo firme a reportovať tieto záležitosti.
Budeš súčasťou riešenia konfliktov, problémov, ale aj zdrojom nápadov, ako zlepšiť fungovanie firmy v rámci vzťahov firma – zamestnanec – firemná kultúra.
Pripravovať inzeráty, publikovať inzeráty a starať sa o kanály, cez ktoré tieto inzeráty komunikujeme.
Filtrovať záujemcov, robiť skríningy, organizovať pohovory.
Riešiť employer branding a pomáhať komunikovať realitu práce v Refresheri, ktorá je pozitívna, ale zároveň nie je pre každého.

Prečo hľadáme HR manažéra:
Chceme našim zamestnancom zabezpečovať pravidelný, jasný a štruktúrovaný feedback od nadriadených. Toto budeš pomáhať realizovať.
Chceme udržovať našich zamestnancov spokojných, adekvátne ohodnotených, mentálne aj fyzicky zdravých.
Chceme mladým ľuďom pomáhať nachádzať work-life balance.
Potrebujeme pomoc pri filtrovaní uchádzačov, riešiť výberový proces a radi by sme každému uchádzačovi odpisovali (čo sa nám teraz nedarí a v prípade, ak ti neodpíšeme, prepáč). Najbližší rok chceme nabrať desiatky ľudí, potrebujeme dohľad na túto agendu.
Naším cieľom je, aby bolo jasné každému zamestnancovi, čo je víziou a misiou Refresheru, to, že náš culture deck zamestnanci poznajú a vedia sa s ním v ideálnom prípade aj stotožniť.

Informácie o výberovom konaní

Čo máš spraviť a kam to poslať:
1. BIO
Daj nám krátke bio o sebe. Opíš sa ako osoba; nie svoje pracovné skúsenosti, ale svoju povahu, ciele, záujmy.

2. Pracovné skúsenosti
Povedz nám o svojich (relevantných) pracovných skúsenostiach a čo si sa pri nich naučil. Čo si vyštudoval a čo ťa baví. Prilož aj zoznam predchádzajúcich pracovných skúseností v štruktúrovanej podobe.

3. Čo ťa baví
Napíš, čo ťa baví. Pokojne sa rozpíš alebo uveď len kľúčové slová. Čo robíš, keď nepracuješ.

4. Prečo ty a prečo u nás
Napíš, prečo chceš robiť práve v Refresheri, čo sú tvoje silné stránky a čo vieš priniesť do Refresheru.

5. Kedy by si mohol nastúpiť

6. Otázky
Ak máš akékoľvek otázky, doplň ich do mailu.

Celé to spíš a pošli vo formáte PDF na job@refresher.sk s predmetom #HRmanager. Tykaj, píš maximálne úprimne a otvorene.

Odpovieme, len ak spĺňaš vyššie vymenované požiadavky a ak budeme mať záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2
2

Požadované osobnostné vlastnosti:
- Komunikatívnosť
- Asertívnosť
- Leadership
- Úprimnosť
- Proaktivita
- Nebojíš sa konštruktívne kritizovať a konfrontovať iných.
- Vytrvalosť a odolnosť
- Cit pre poriadok a detail
- Všetky tieto vlastnosti budeš naozaj potrebovať.

Požadované schopnosti a skúsenosti:
- Predchádzajúce HR skúsenosti
- Adekvátne vzdelanie
- Nemáme špecifické požiadavky na skúsenosti a formálne vzdelanie, ide nám o reálne schopnosti.
- Očakávame schopnosť „nasať“ firmu, hľadáme niekoho, kto bude fit do našej existujúcej kultúry, ale zároveň bude spolu s rastom firmy našu firemnú kultúru rozvíjať a zlepšovať.
- Hľadáme niekoho na beh na dlhú trať, niekoho, kto s nami bude ďalej rásť roky, ak ho práca u nás bude naďalej napĺňať.

Sme Refresher, hlas modernej generácie. Dokážeme článkom naštartovať kariéru umelca alebo utlmiť divný trend. Okrem vtipných a jednoduchých článkov sa snažíme tvoriť aj hodnotné a náučné texty, predstavovať lokálnych hudobníkov, podnikateľov a iných šikovných ľudí, písať recenzie, natáčať reportáže a rôzne videá.

Záleží nám na tom, kam sa naša spoločnosť uberá, preto sa zaujímame aj o celospoločenské témy a presadzujeme hodnoty, o ktoré sa opierame: slušnosť, pravdu, nenásilie, pomoc slabším, toleranciu, ekológiu či zodpovedný prístup k drogám.

Prémiový obsah pre modernú cieľovú skupinu podporujú tisíce mladých ľudí na Slovensku. Sme prvý online lifestylový magazín na Slovensku a v Česku, ktorý prišiel s plateným obsahom. Stále vymýšľame niečo nové, každý deň sa zlepšujeme, či už pri tvorbe obsahu, jeho aktuálnosti, manažmente, alebo v rámci technických vylepšení na stránke.

Máme vo veľkej miere mladý, moderne zmýšľajúci kolektív. Veľa skúsených zamestnancov, ale aj talentovaných ľudí, ktorí nemajú pracovné skúsenosti. Naša firemná kultúra je jednou z našich silných stránok. Vážime si každého jedného zamestnanca, proaktívny a šikovný človek má u nás zaručený kariérny postup a neobmedzené možnosti rastu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

REFRESHER Media, s.r.o
Prievozská 14
82109 Bratislava