Pridať inzerát

Skladník a vodič VZV

REFIMA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považany, Považany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacPlatové podmienky v závislosti od skúseností kandidáta. + variabilná odmena v hodnote 192,50 Eur (po uplynutí skúšobnej doby), + 13. plat, + stravné lístky v hodnote 4,80 Eur bez doplatku zamestnanca.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu šikovného a zodpovedného skladníka, ktorého pracovnou náplňou bude:
- prijímanie a vydávanie materiálových a tovarových zásob do a zo skladu,
- umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených,
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu,
- označovanie skladových zásob štítkami,
- balenie a príprava na expedovanie v súlade s baliacimi predpismi,
- práca s čítačkami a informačným systémom skladového hospodárstva.

Čisté a vykurované skladovacie priestory,
vysokozdvižné vozíky,
jednozmenná prevádzka v čase od 7.00 - 15.30 h,
príjemné pracovné prostredie,
platená 10 minútová prestávka,
stravné lístky bez doplatku zamestnanca.

Práca v informačnom systéme, zameranom na skladové hospodárstvo a práca s čítačkou výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník / Expedient

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre poriadok a detail,
- chuť učiť sa nové veci,
- tímová spolupráca,
- priestorová orientácia,
- zodpovednosť a samostatnosť.

REFIMA s.r.o. je slovenská výrobná spoločnosť. Špecializujeme sa na zákazkovú výrobu tesnení, samolepiacich a akustických prvkov, ochranných komponentov z plsti, peny, lepiacich pások a iných technických materiálov. Naše výrobky sú určené najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel. Sme mladý rozširujúci sa tým a veríme, že našim aktívnym prístupom a chuťou robiť veci čo najlepšie dokážeme, že aj slovenská rodinná spoločnosť môže byť silným hráčom na svetovom trhu. Máme radi otvorenosť, lojalitu a výsledky, ktoré nás tešia. Sme pyšní na to, že naše diely končia v autách BMW, Audi, Mercedes, Škoda Auto, VW a ďalších v celej Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov