Pridať inzerát

Obchodno - technický zástupca

REFIMA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka (% provízie) + stravné lístky v hodnote 4,30 Eur bez doplatku zamestnanca
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny, ambiciózny, rád sa stretávaš s ľuďmi a máš pocit, že každého presvedčíš? Pridaj sa k nášmu obchodnému tímu a rozvíjajme spolu s nadšením obchodné aktivity v celej Európe! Sme mladý ambiciózny tím a radi hľadáme pre našich zákazníkov riešenia, ktoré sú efektívne, profesionálne a robia z nás odborníkov v konvertingu.

Naše obchodné aktivity spočívajú najmä v:

- aktívnom vyhľadávaní potenciálnych zákazníkov a trhov,
- oslovovaní potenciálnych zákazníkov, prezentovaní výrobných možností a aktivít spoločnosti,
- záujme o problémy zákazníka, zisťovaní jeho potrieb,
- budovaní dlhodobých obchodných vzťahov založených na vzájomnej dôvere,
- komunikácii s dodávateľmi, zákazníkmi, výrobou a hľadaní vhodného technického riešenia,
- marketingových aktivitách súvisiacich s obchodom,
- obchodných stretnutiach a starostlivosti o zákazníka,
- spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

Ak máš pocit, že by Ťa to s nami bavilo a napĺňalo, ozvi sa a porozprávame sa o možnostiach spolupráce.

- práca v mladom kolektíve,
- príjemné pracovné prostredie,
- možnosť bezplatného vzdelávania a osobného rozvoja,
- možnosť podieľať sa na rozvoji obchodného oddelenia a smerovaní obchodných aktivít spoločnosti,
- telefón, notebook a služobné auto s možnosťou využitia aj na súkromné účely,
- provízny systém hodnotenia,
- stravné lístky v hodnote 4,30 Eur bez doplatku zamestnanca.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom termínu osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Obchodná korešpondencia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívny prístup a komunikácia,
- dravosť a cieľavedomosť,
- príjemné vystupovanie,
- prezentačné, argumentačné a vyjednávacie zručnosti,
- schopnosť doťahovať veci do konca,
- orientácia na výsledky.

REFIMA s.r.o. je slovenská výrobná spoločnosť, zaoberajúca sa zákazkovou výrobou komponentov z textilných a penových materiálov a konvertovaním lepiacich pások. Naše produkty sú určené najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel. Hlavnou hodnotou našej spoločnosti je spokojnosť našich zákazníkov, ktorú dosahujeme vďaka spokojnosti našich zamestnancov, ktorí pristupujú k práci s maximálnym nasadením, zodpovedne a s prihliadnutím na maximálnu kvalitu a efektivitu práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov