Pridať inzerát

Plánovač výroby

REFIMA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac+ variabilná odmena v hodnote 192,50 Eur, + 13. plat, + stravné lístky v hodnote 4,30 Eur bez doplatku zamestnanca.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho výrobného tímu a pomôž nám plánovať efektívne! Hľadáme do tímu plánovača výroby, ktorého baví čo najefektívnejšie plánovať výrobné kapacity, ľudské zdroje, materiál a hľadať spôsob, ako sa dajú veci robiť čo najlepšie. Náplňou práce je:

- plánovanie výrobného procesu na základe obdržaných objednávok, vypočítavanie
výrobných kapacít,
- vypracovávanie denných, týždenných a mesačných plánov výroby,
- zabezpečovanie včasných dodávok materiálu,
- upravovanie plánov výroby na základe stavu materiálových zásob a výrobných
kapacít,
- zabezpečovanie plynulého chodu výrobného procesu,
- sledovanie plnenia výrobných termínov v súlade s plánom výroby,
- navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie výrobného procesu,
- analyzovanie výrobných prestojov a kritických miest v procese plánovania,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

- široké portfólio výrobkov, výrobných procesov a odvetví, na ktoré sa zameriavame,
- mladý kolektív so spoločným cieľom rásť,
- komplexný informačný systém, zastrešujúci všetky procesy spoločnosti online,
- možnosť realizácie a podieľania sa na vývoji efektívneho systému plánovania,
- možnosť bezplatného vzdelávania.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom termínu osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie výroby

Počet rokov praxe

3

- analytické myslenie,
- skúsenosti s plánovaním výroby,
- záujem učiť sa nové veci,
- komunikatívnosť,
- schopnosť adaptácie na zmeny.

REFIMA s.r.o. je slovenská výrobná spoločnosť, zaoberajúca sa zákazkovou výrobou komponentov z textilných a penových materiálov a konvertovaním lepiacich pások. Naše produkty sú určené najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel. Hlavnou hodnotou našej spoločnosti je spokojnosť našich zákazníkov, ktorú dosahujeme vďaka spokojnosti našich zamestnancov, ktorí pristupujú k práci s maximálnym nasadením, zodpovedne a s prihliadnutím na maximálnu kvalitu a efektivitu práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov