Pridať inzerát

Projektový manažér (Ref. č.: 3/2019)

REFIMA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € + odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si cieľavedomý, komunikatívny, máš organizačné schopnosti a vieš doťahovať veci do konca? V tom prípade je táto pracovná príležitosť práve pre teba!

Ponúkame prácu v mladom, dynamickom tíme a príležitosť sebarealizácie pri komplexnom zastrešovaní projektov najmä pre automobilový priemysel. Čo to obnáša?

- zodpovedanie za riadenie projektov od ich začiatku až po koniec,
- komplexné zabezpečenie všetkých potrebných činností v rámci projektu,
- vypracovanie harmonogramu programu, sledovanie jeho plnenia, kontrola jednotlivých míľnikov projektu,
- interná komunikácia v rámci pracovného tímu, externá komunikácia s obchodnými partnermi,
- koordinácia návrhov a riešení a ich prezentácia nadriadenému,
- reporting splnených úloh, zmien a plánovaných krokov v rámci projektu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 € + odmeny

- práca v stabilnej slovenskej rodinnej spoločnosti,
- možnosť sebarealizácie a osobného rastu,
- individuálny prístup,
- motivačný odmeňovací systém,
- stravné lístky v hodnote 4 Eur bez doplatku zamestnanca.

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť,
- organizačné schopnosti,
- zmysel pre detaily,
- dochvíľnosť,
- systematičnosť.

REFIMA s.r.o. je slovenská výrobná spoločnosť, zaoberajúca sa zákazkovou výrobou komponentov z textilných a penových materiálov a konvertovaním lepiacich pások. Naše produkty sú určené najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel. Hlavnou hodnotou našej spoločnosti je spokojnosť našich zákazníkov, ktorú dosahujeme vďaka spokojnosti našich zamestnancov, ktorí pristupujú k práci s maximálnym nasadením, zodpovedne a s prihliadnutím na maximálnu kvalitu a efektivitu práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vieska 440
91626 Považany