Pridať inzerát

Šofér/Vodič - Košice

REFAL PLOŠINY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac13 a 14 plat na konci roka, podľa dosiahnutého výsledku
  • Termín nástupu: okamžite
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás šoférovanie?
Chcete byť každý deň aj víkend doma?
Tak Vám ponúkame prácu
Denný rozvoz stavebných strojov (pracovných plošín, VZV, manipulátorov ) v Košickom a Prešovskom kraji
Riadne plnenie úloh z pokynov a príkazov nadriadeného

- podporu a zaučenie druhým vodičom vozidla rozvozu
- pravidelný finančný príjem
- príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou
- tímová a priateľská spolupráca, príjemný kolektív
- pracovná doba - pondelok - piatok
-13 a 14 plat na konci roka, podľa dosiahnutého výsledku
- prácu v úspešnej a silnej spoločnosti
- zabezpečené ubytovanie v Košiciach

Budeme sa tešiť ak nám pošlete Váš životopis e-mailom. Ak máte vodičský typ typu C a platné doklady, budeme Vás kontaktovať, aby sme si vzájomne zodpovedali základné otázky a dohodli si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Vodičský preukaz

A, B, C

Počet rokov praxe

2
2

- platná kvalifikačná karta vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- platný strojnícky preukaz na obsluhu strojov a zariadení na zemné práce-výhodou
- zodpovednosť
- lojálnosť
- manuálna zručnosť
- presnosť a spoľahlivosť
- aktívny prístup k práci
- prax s obsluhou pracovných plošín výhodou

Refal Plošiny s.r.o. patrí k vedúcim firmám v stavebnom odvetví v Košickom a Prešovskom kraji pri prenájme stavebných strojov. Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastného know- how. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.
Adresa spoločnosti
Refal Plošiny s.r.o.
Člnková 38
040 01 Košice

Člnková 2469/38
04001 Košice-Džungľa