Pridať inzerát

Industrial Engineer / Montážní technolog - supervisor

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 80 000 Kč/měsícHorní hranici mzdy určují zkušenosti kandidáta
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrh stavby či rekonstrukce montážních linek a dalších pracovišť s ohledem na kvalitu, produktivitu a bezpečnost
Návrhy a realizace pro zlepšování a snižování nákladů
Řízení projektových a technologických změn
Zodpovědnost za zajištění řádných technologických podmínek výroby
Zajistit technickou podporu při nákupu zařízení a technologického vybavení pracoviště
Aktivně řešit možné závady za účelem předejít možným reklamacím
Archivace výkresové dokumentace apod.
Vedení týmu techniků
Pravidelný reporting managementu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Moderní pracovní prostředí
Skvělé platové ohodnocení, včetně ročních a vánočních bonusů
5 týdnů dovolené
Bonusy na dovolenou do 25%
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek k penzijnímu/životnímu pojištění
Příspěvek na jazykové vzdělávání ( 75% hrazeno firmou )
Kvalitní stravování v podniku – zdarma
Cafeteria a mnohé další !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Dobrý den,

naším klientem je leader v oblasti designu a výroby manipulační techniky a s připravovanými projekty a dynamickým růstem společnosti vznikají neustále nové perspektivní pozice v tom nejmodernějším prostředí se zaručeným kariérním růstem a mezinárodně uznávanými certifikacemi.

Nepropásněte tuto skvělou příležitost se připojit pod křídla skvělého zaměstnavatele, který se o své zaměstnance skutečně stará.

Cílem této pozice je vedení týmu lidí i přímá spolupráce při přestavbě závodu, především plánování technologických výrobních procesů v rámci montáže a jejich optimalizaci.

Pozice je ideální pro technologické nadšence, kteří touží po uplatnění své kreativity !

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání nejideálněji technického zaměření
Komunikativní úroveň českého a anglického jazyka
Zkušenosti s převodem výroby/transformací a technickou přípravou montáže
Zkušenosti s ergonomií
Praktické dovednosti s procesy montáže v automotive, taktování a normování
Koncepční a strategické myšlení
Schopnost analyzovat a rozhodovat
Zkušenost s vedením týmu
Odpovědnost, samostatnost a pečlivost

REED je globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Pro více informací klikněte zde reedglobal.cz

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Byla založena v r. 1960 a od té doby se rozrostla na síť 450 poboček ve 8 zemích. V současnosti je největší rodinnou recruitment společností na světě. V České republice REED poskytuje profesionální poradenství pro uchazeče o zaměstnání již od r. 2008. Pobočky najdete v Praze a Brně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.