Pridať inzerát

Manažér/ka nákupného oddelenia

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1/9/2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

• vytvárať dlhodobé stratégie a plány na ich realizáciu
• rozvíjať menší tím tak, aby plnil svoje úlohy a nastavené ciele
• dohliadať na investičné plány, sortiment, promočné akcie a návrhy dodávateľov
• zastrešovať strategickú komunikáciu so zákazníkmi
• navrhovať strategické zmeny v danej kategórii a dohliadať na ich exekúciu
• vyhľadávať ďalšie príležitosti spolupráce so zákazníkom
• spolupráca s ostatnými oddeleniami (logistika, marketing, financie,...)

Spoločnosť ponúka:

• strategickú pozíciu v medzinárodnej spoločnosti so stabilným postavením na trhu
• prácu v príjemnom priateľskom kolektíve
• možnosť kariérneho rastu
• motivujúce platové ohodnotenie a ďalšie benefity (5 týždňov dovolenky, životné poistenie, cafeteria systém, nadštandardná zdravotná starostlivosť, stravenky, možnosť home office,...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pre nášho významného klienta, dôležitého hráča na poli retailu, REED momentálne hľadá vhodných uchádzačov na pozíciu Manažér/ka nákupného oddelenia. Spoločnosť ponúka príjemné pracovné prostredie, zázemie medzinárodnej spoločnosti a možnosť ďalej pracovať na svojom osobnom rozvoji. Ak máte skúsenosti v oblasti nákupu alebo obchodu, vedenie tímu Vás napĺňa a viete prijímať strategické rozhodnutia, budeme radi ak nám zašlete svoje CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globálna spoločnosť zaoberajúca sa náborom a riadením talentov po celom svete. Bola založená v roku 1960 a od tej doby sa rozrástla na sieť 450 pobočiek v 8 krajinách. V súčasnosti je najväčšou rodinnou recruitment spoločnosťou na svete. Viac ako 55 rokov tréningu umožňuje našim lokálnym a medzinárodným recruitment špecialistom v 20 oboroch pomáhať ľuďom v rozvoji ich kariéry. V Českej republike REED poskytuje profesionálne poradenstvo pre uchádzačov o zamestnanie už od roku 2008. Pobočky, ktoré pokrývajú aj slovenských klientov nájdete v Prahe a Brne.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o
Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
Česká republika