Pozícia pre osobu s Downovým syndrómom - Sanitácia verejnej lekárne (s pracovnou asistenciou)

Red Angel s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Riazanská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 325 EUR/mesiacmzda je stanovená ako nástupný plat pre polúväzok - 4 hodiny denne
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhodli sme sa vytvoriť pracovné miesto pre osobu s Downovým syndrómom. Naším úsilím je prispieť k pracovnej inklúzií ľudí s mentálnym znevýhodnením. Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý sa bude spolu s pracovným asistentom/asistentkou starať o sanitáciu lekárne, pomocné práce, pomoc pri starostlivosti o plynulý chod prevádzky. Vybraného uchádzača/uchádzačku na výkon tejto práce zaškolíme a pripravíme v spolupráci s Inštitútom pre pracovnú rehabilitáciu občanov so zdravotným postihnutím.

pracovná asistencia
zaškolenie a príprava na výkon povolania
trvalý pracovný pomer
profesný rast
zamestnanecké zľavy
flexibilita pri nastavovaní pracovného času
práca v príjemnom kolektíve

Žiadosť, motivačný list a životopis v zmysle požadovaných schopností pre danú pozíciu posielajte elektronicky na adresu: zaneta@biomineral.sk do 31.7.2021.

Prvé kolo výberového procesu je osobný pohovor.

Druhé kolo spočíva v profesnej príprave na túto pozíciu v Inštitúte pre pracovnú rehabilitáciu občanov so zdravotným postihnutím (v trvaní niekoľko mesiacov).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ukončené základné vzdelanie nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• seriózny záujem pracovať
• zmysel pre poriadok a čistotu
• schopnosť spolupráce
• schopnosť rešpektovať pravidlá
• spoľahlivosť
• pripravenosť učiť sa nové
• aktívny prístup k práci

Verejná lekáreň, ktorá sa zameriava najmä na holistický spôsob liečenia, samoliečenia a starostlivosti o zdravie.

Adresa spoločnosti

Riazanská 59
831 03 Bratislava 3