Pridať inzerát

Customer care operations manager CZ/SK/HU

Recruit CZ, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3 700 EUR/měsícRoční bonusy a 13. plat.
  • Termín nástupu: Dle dohody.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zodpovědní za:

• Řízení a rozvoj zákaznické péče zaměřené na koncové spotřebitele v různých komunikačních kanálech
• Vedení, motivaci a rozvoj středně velkého týmu kolegů zodpovědných za složitější zákaznické požadavky
• Návrh a rozvoj interních procesů napojených na ostatní oddělení, automatizaci vybraných procesů
• Sledování novinek v oblasti zákaznické péče, prezentaci managementu a jejich následnou implementaci
• Řízení spolupráce s externím call centrem
• Provázanost komunikačního toku mezi customer care a komerčními odděleními

Rádi bychom, abyste měli:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenosti s vedením interního/externího kontaktního centra/call centra zaměřeného na koncové spotřebitele (B2C)
• Zkušenosti s vedením středně velkého týmu
• Velmi dobrou orientaci a chuť hledat novinky v oblasti zákaznického servisu
• Pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití) a plynulou znalost českého/slovenského jazyka

Nabízíme Vám:

• Zázemí velké mezinárodní obchodní společnosti s prémiovými produkty
• Možnost zavádět nové nápady, přinášet nová řešení a rozvíjet na napříč firemní strukturou
• Spolupráci se zkušenými kolegy a vyspělou firemní kulturu
• Odpovídající ohodnocení včetně široké škály benefitů

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám zašlete životopis spolu s Vašimi kontaktními údaji. Těšíme se na Vás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Remote work - kombinace práce z kanceláře a domova
Osobní automobil
5 dní dovolené navíc, sick days, úrazové pojištění, nadstandardní lékařská péče
Penzijní připojištění
Vzdělávací aktivity
Stravenky, příspěvky na volnočasové aktivity

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

21.10.2021 (zbývá ještě 5 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Velká mezinárodní FMCG společnost s několika aktivními prodejními kanály.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

MS Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Zákaznický servis, provoz call centra.

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Velmi dobré organizační, manažerské a komunikativní dovednosti, pozitivní přístup a chuť přinášet a zavádět změny

Recruit CZ poskytuje komplexní služby v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních nabídek.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

Kováků 456/28
15000 Praha 5
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Tereza Šulcová
E-mail: poslať životopis