Pridať inzerát

Junior Key Account Manager

RECobal s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacodvíja sa od úrovne kvalifikácie a skúseností vybraného kandidáta + variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia s obchodnými partnermi v rámci SR
• Príprava, tvorba podkladov potrebných k obchodným a marketingovým aktivitám
• Znalosť aktuálnych trhových a legislatívnych podmienok v oblasti odpadového hospodárstva SR a obchodného práva
• Príprava cenových kalkulácií
• Prezentácia a zastupovanie spoločnosti voči obchodným partnerom
• Vedenie obchodnej agendy
• Cestovanie v rámci zvereného regiónu

• Práca v príjemnom, neformálnom prostredí
• Služobné vozidlo aj na súkromné účely (zdaňované podľa platnej legislatívy)
• Zaučenie v rámci induction program
• Možnosť nadobudnúť skúsenosti v medzinárodnom prostredí a učiť sa od skúsených kolegov
• Flexibilný pracovný čas
• Ďalšie firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozícii

Počet rokov praxe

2

• Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Zodpovednosť a pozitívny prístup k plneniu úloh
• Skúsenosti v oblasti odpadového hospodárstva sú výhodou

RECobal s.r.o. je autorizovaná Organizácia zodpovednosti výrobcov pre výrobcov obalov a neobalových výrobkov podľa Zákona o odpadoch. Poskytujeme služby v odpadovom hospodárstve.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci