Pridať inzerát

Montér obchodného zariadenia

RECCOM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac13. plat, preplatené nadčasy, príplatky za práce cez víkend a nočné, a iné.
  • Termín nástupu: 15.7.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montér obchodného zariadenia. Prevádzky typu potraviny, drogérie, čerpacie stanice.
Práca v interiéry. Šoférovanie firemných áut (osobné a dodávky).

Profesionálny rast, 13. plat, preplatené nadčasy, príplatky za práce cez víkend a nočné, a iné.

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Prvé kolo pohovorov bude prebiehať v Nitre na Novozámockej ulici 102.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základná zručnosť s bežnými pracovnými nástrojmi, samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, ochota pracovať v kolektíve ako aj cestovať po celom Slovensku. Vodičský preukaz skupiny C je výhodou. Skúsenosti so stolárskymi prácami sú vítané.

Spoločnosť RECCOM, s r.o. pôsobí na trhu od roku 2007. Hlavným predmetom podnikania je zariaďovanie obchodných prevádzok. Špecializujeme sa hlavne na realizáciu potravín, supermarketov, drogérii, čerpacích staníc, papiernictiev, hobymarketov, lekární ale aj skladových priestorov, ktorých súčasťou je aj kompletná škála služieb, od zamerania, dodania a servisu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 102/3512
949 01 Nitra