Pridať inzerát

Predavačka

Rebus Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Starorímska, Bratislava-Rusovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 6,5 EUR/hod.Mesačné odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha pokladničného systému, práca s hotovosťou, obsluha platobného terminálu, preberanie tovaru na sklad, zabezpečenie pripravenosti prevádzky, obsluha a poradenstvo zákazníkov

Príspevok na dopravu, mesačné odmeny

Ak si komunikatívna, máš zmysel pre zodpovednosť a rada pracuješ s potravinami a jedlom, budeme radi ak nám pošleš svoj životopis :)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

Prax je výhodou, nie však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, orientácia na detail, flexibilnosť, orientácia na zákazníka

Sme prevádzka zdravých potravín v mestskej časti Bratislava -Rusovce, vzdialená od Auparku 15 min. autobusom a zároveň v blízkosti Petržalky. Sú to potraviny s rodinnou atmosférou. Potraviny ,, Happy Farm,, ul. Starorímska 6, 851 10 Rusovce sa nachádzajú v novej časti Rusoviec pri hlavnej ceste - ak si presvedčená , že práca u nás by ťa tešila si u nás vítaná, ozvi sa nám a získaš viac informácií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Svébska 1
851 10 Bratislava