Pridať inzerát

Junior programátor - pozícia pre študenta

Realtime, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1000 EUR plus ďalšie odmeny. Výška mzdy je dojednaná individuálne na základe skúseností a znalostí kandidáta, a tiež druhu pracovného pomeru.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Končí ti skúškové obdobie, máš popri škole dostatok voľného času a hľadáš zmysluplnú brigádu?

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu junior programátora, ktorého zaujímajú nové postupy, inovácie a trendy v oblasti výskumu a vývoja. Náš tím sa zaoberá vývojom a správou rozsiahlych informačných systémov v oblasti zdravotníctva, najmä laboratórnej diagnostiky.

Ak tradičné riešenia nie sú nič pre teba a chceš zažiť skutočné programovanie v praxi, radi sa s tebou stretneme.

Pridaj sa k nám, a budeš pracovať na:
- realizácii projektov pre laboratórnu medicínu a programovaní unikátnych algoritmov pre analýzu laboratórnych vzoriek,
- vyvíjaní aplikácií pre efektívnejšie fungovanie v progresívnom medicínskom segmente,
- nastavovaní procesov pre automatizáciu a robotizáciu diagnostických prístrojov s informačným systémom,
- vývoji a implementácii kontrolných mechanizmov pri vyhodnocovaní veľkého rozsahu dát.

Všetko, čo k tomu budeš potrebovať, ťa naučíme a podelíme sa tebou o to, čo vieme.

- tvorivá práca a účasť na významných projektoch,
- získanie skúsenosti v mimoriadne atraktívnom a rastúcom odvetví,
- spoluúčasť na vývoji a realizácii unikátnych SW riešení,
- možnosť dlhodobej spolupráce,
- príjemné a priateľské pracovné prostredie,
- práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom programátorskom kolektíve,
- práca bez stresu a zbytočného preťažovania,
- motivácia vo forme odmien,
- možnosť školenia a ďalšieho vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Základy
JavaScript - Základy
SQL - Základy
XML - Základy
PHP - Základy
CSS - Základy
AJAX - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytické myslenie, serióznosť, zodpovednosť, lojalita, samostatnosť pri riešení úloh.

Spoločnosť Realtime, s.r.o. poskytuje svojím zákazníkom komplexné služby v oblasti vývoja, implementácie a údržby informačných systémov. Hlavným záberom spoločnosti pôsobiacej v medicínskej oblasti je vyvíjanie informačných systémov pre všetky typy laboratórií. Zabezpečujeme vývoj a správu laboratórneho informačného systému pre jednu z najväčších a najmodernejších sietí diagnostických laboratórií na Slovensku, ale aj v strednej Európe. Každodennou prácou sa podieľame na modernizácii laboratórnej diagnostiky, a ako úspešná spoločnosť v tejto oblasti, sme sa rozhodli napredovať a využiť získané skúsenosti aj pri výskumno-vývojových aktivitách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov