Pridať inzerát

Osobná asistentka v realitnom sektore

REALSVIT, a.s.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnu, šikovnú, flexibilnú, spoľahlivú, všestrannú, zodpovednú slečnu ktorej nerobí problém cestovanie.

Požadujeme aby slovom i písmom ovládala NEMECKÝ JAZYK na pokročilej úrovni. Pracovné skúsenosti v oblasti nehnuteľností sú vítané ako aj všeobecný prehľad v tomto odvetví. Nevyhnutnosťou je VODIČSKÝ PREUKAZ. Práca si VYŽADUJE CESTOVANIE a časté výjazdy do Rakúska.

Náplňou práce bude sledovanie vývoja trhu s nehnuteľnosťami, zisťovanie aktuálnych ponúk, obhliadky objektov, spracovanie podkladov k daným objektom a zodpovednosť za zverenú agendu.
Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie, prácu v mladom kolektíve, možnosť rozvíjať sa.

Podmienkou pre zaradenie do výberového konania je zaslanie ŽIVOTOPISU S FOTOGRAFIOU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Aktívna snaha a prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie
• Záujem pracovať, učiť sa, riešiť veci aj ich vyriešiť a dokončiť úlohy
• Samostatnosť, komunikatívnosť, vytrvalosť
• Reprezentatívne vystupovanie, kultivované a priateľské jednanie
• časová nezávislosť (FLEXIBILITA)
• Vodičský preukaz sk. B a nemecký jazyk - podmienkou

Facility management

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Realsvit 5 s.r.o.
Potočná 21/A
831 06 Bratislava - mestská časť Rača