Vedúci manipulant na čerpacej stanici v Komárne, Bratislavská

REAL - K, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská cesta, Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiac- mesačná mzda brutto zahŕňa základnú zložku mzdy, príplatok za vedenie, rôzne príplatky a odmeny konateľa, čo môže byť aj 1600 € brutto mesačne
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod čerpacej stanice,
- administratívne práce súvisiace s vedením ČS,
- objednávanie a prijímanie tovaru, skladové hospodárstvo
- zodpovednosť za vedenie tímu
- obsluha zákazníkov čerpacej stanice
- poradenstvo zákazníkom v oblasti pohonných hmôt

Štrukturovaný životopis s motivačným listom zasielajte s e-mailom, prípadne poštou na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov Vás prosíme o pripojenie súhlasu na spracovanie Vašich osobných údajov za účelom výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedenia prevádzky

Počet rokov praxe

3

- znalosť práce s PC,
- komunikatívnosť, ochota, príjemné vystupovanie,
- zodpovednosť a presnosť
- chuť učiť sa novým veciam

Spoločnosť prevádzkuje čerpacie stanice, autosalón Mazda a KIA, autoservis.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov