Pridať inzerát

Čašník

REA Tatry, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľká Lomnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac+ odmeny podľa skúseností (zverejnená mzda platí v prípade plného úväzku)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej luxusnej reštaurácie ROCK FARM (www.rockfarm.sk), umiestnenej v nádhernom prostredí rezortu NATUR RESORT vo Veľkej Lomnici hľadáme posilu na pozíciu čašníka ktorý bude mať na starosti:
• Dodržiavanie HACCP
• Obsluhovanie zákazníkov reštaurácie a komunikácia s nimi,
• Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí,
• Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania,
• Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie,
• Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie,
• Kontrolovanie stavu gastronomického zariadenia, udržiavanie poriadku a čistoty,
• Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, faxom, telefonicky alebo osobne,
• Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku,
• Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín,
• Vedenie evidencie SBL

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax výhodou, ale nie nutnosť
• Flexibilita
• Odolnosť voči stresu
• Lojalita
• Chuť učiť sa nové veci

Prevádzka gastronomického zariadenia a golfového areálu.