Pridať inzerát

Obchodný referent

REA-S s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Brezno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 EUR/mesiacpravidelné mesačné odmeny na základe dosiahnutého zisku
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracovávanie cenových ponúk na základe požiadaviek zákazníkov.
• Príprava podkladov na obchodné rokovania a uzatváranie obchodných zmlúv ( prezentácia spoločnosti, dohodnutie obchodných zmlúv za účasti svojho nadriadeného )
• Plánovanie služobných ciest
• Predvídanie budúcich očakávaní zákazníkov alebo trhu a podnikanie krokov na ich naplnenie.
• Spolupráca pri vývoji prezentácie spoločnosti
• Vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich klientov v zverenom regióne.
• Samostatné vedenie obchodných prípadov. ( spracovanie dopytov, objednávok, fakturovanie DL a následné ukončenie prípadov )
• Pripravovanie podkladov pre potreby účtovníctva ( odovzdanie dodacích listov na fakturáciu do 15 dní od dodania tovaru na ekonomické oddelenie )
• Sledovanie pohľadávok po dátume ich splatnosti ( zaslanie informácie o stave pohľadávky svojmu nadriadenému)

• Plnenie plánu predaja
• Fyzicka inventarizácia skladových zásob.
• Podpora obchodného tímu
• Pracovať spoľahlivo a plniť si pokyny a príkazy nadriadeného
• Vykonáva všetky činnosti vyplývajúce zo svojho pracovného zaradenia v súlade s internými smernicami a požiadavkami spoločnosti a noriem ISO.
• Dodržiavanie povinnosti vyplývajúcich v zmysle Zákonníka práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

Spoločnosť zameraná na nákup a predaj nerezového a hutného materiálu, realizáciu a servis čerpadiel, armatúr, realizáciu vodohospodárskych stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mostárenská 9
977 56 Brezno