Realitný maklér RE/MAX. Získajte vzdelávanie, meno značky a systém 50 rokov budovaného know-how, ktorý úspešne funguje vo viac ako 110 krajinách sveta

RE/MAX Techreality

  • Miesto práce: Gustáva Švéniho 4, Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 4 000 EUR/mesiacOdmena makléra je vo forme progresívne rastúcej provízie od 60% do 80% z odmeny realitnej kancelárie.
  • Termín nástupu: dohoda
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybudujte si s nami úspešnú KARIÉRU REALITNÉHO EXPERTA nielen pre okres Prievidza.

Náplňou Vašej práce bude najmä:
- aktívne vyhľadávanie klientov
- prezentácie služieb zákazníkovi a hľadanie pre neho najlepších riešení
- príprava, inzercia a obhliadky nehnuteľností so záujemcami
- sprevádzanie klientov procesom predaja, kúpy či prenájmu
- jednania s advokátom, bankami, znalcom a katastrálnym úradom.

Využite systém 50 rokov budovaného know-how v odbore, vzdelávanie a silné meno medzinárodnej značky RE/MAX úspešne fungujúcej vo viac ako 110 krajinách sveta.
RE/MAX predáva najviac nehnuteľnosti na svete.

Prečo ísť do toho s nami?
S našou kanceláriou RE/MAX v Prievidzi získate zázemie, podporu a skúsenosti ľudí pôsobiacich v realitách už viac ako 20 rokov. Náš tím patrí k najúspešnejším RE/MAX kanceláriám na Slovensku.

Získajte pre seba .
- prepracované zaškolenie a intenzívny tréning pre začínajúcich maklérov
- podporu ľudí a spoluprácu v príjemnom kolektíve
- pracovné a rokovacie miesto kancelárie sídliacej v centre mesta
- férový odmeňovací systém a finančné ohodnotenie závislé len od Vás
- flexibilný pracovný čas aj s prácou z domu
- Profesionálny kariérny rast s možnosťou odbornej certifikácie až do úrovne ISO
- kontinuálne vzdelávanie a webináre v našej RX akadémií
- Teambuildingy a spoločenské akcie nielen v rámci Európy

VIAC INFORMÁCIÍ:

Máte pocit, že by toto mohla byť pre Vás vhodná príležitosť a zaujala Vás táto ponuka ?
Pošlite Váš motivačný list a životopis na email: [email protected]
Ponúkame Vám finančnú nezávislosť a podnikateľskú slobodu pod krídlami silnej a najrešpektovanejšej značky na realitnom trhu. Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2022 (ostáva ešte 57 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Aké sú naše požiadavky na Vás?
- Byť empatický človek, vedieť načúvať svojim klientom a byť im trpezlivým radcom.
- Práca a komunikácia s ľuďmi by Vás mala baviť.
- Mať príjemné vystupovanie
- Byť zodpovedný, samostatný a ambiciózny
- Rád sa učiť nové veci

Pokiaľ máte zdravú dávku sebadisciplíny, schopnosť organizovať si svoj čas a túžbu učiť sa novým veciam.... môžete si užívať slobodu „životného štýlu“ realitného makléra, kde budete len Vy sám sebe šéfom.

Pokiaľ toto máte, to ostatné Vás naučíme !!!

Ako realitná kancelária pôsobíme v okrese Prievidza od roku 2002.
Naši makléri a kancelária dosahujú popredné ocenenia v sieti RE/MAX na Slovensku.

Aktuálne sme:
- najúspešnejšou RE/MAX kanceláriou na Slovensku za rok 2018,
- RE/MAX kanceláriou Stredného Slovenska za roky 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021
- Skokan roka za rok 2012 RE/MAX Slovakia.
- Získali sme ocenenie za 2. miesto kvalitatívneho prieskumu Mystery shopping 2014 od Národnej Asociácie Realitných Kancelárií Slovenska – NARKS.

Kontaktná osoba:
Ing. Branislav Nemček
Tel.: +421905621188
E-mail: [email protected]
Nájdete nás v Prievidzi na ulici Gustáva Švéniho 4A,
na prízemí budovy pri TATRA BANKE a Humane.

Kontakt