Pridať inzerát

Výkonný riaditeľ realitnej kancelárie

RE/MAX Slovakia

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania, Manažérska zmluva naviazaná na hospodársky výsledok spoločnosti (bežná mzda 800 - 3500,- €). Ďalšie informácie na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Vás svet realít a máte skúsenosti s budovaním biznisu?
Hľadáte novú výzvu a prácu, ktorá Vás bude skutočne napĺňať?
Máte sen a ambíciu vybudovať novú spoločnosť, stať sa jej riaditeľom a máte na to dosť odvahy?
Snažíte sa priniesť to najlepšie riešenie pre zákazníkov a rád sa inšpirujete od tých najlepších?

Ak áno, toto je jedinečná šanca pre Vás! Hľadáme človeka, ktorého snom je vybudovať novú firmu a stať sa jej riaditeľom preto, lebo chce seba aj celú spoločnosť posúvať neustále vpred. Ponúkame prácu, ktorá Vám poskytne flexibilitu, zaujímavý zárobok a možnosť vybudovať si vlastnú firmu s vlastným tímom.

Viete si predstaviť seba na tejto pozícii? Čítajte ďalej a dozviete sa, že náplňou Vašej práce bude:

● Vybudovať a viesť realitnú kanceláriu so sieťou pobočiek
● Vytvoriť, robiť nábor a viesť tím realitných maklérov
● Vybudovať a viesť marketingové oddelenie, oddelenie predaja a oddelenie ľudských zdrojov
● Vypracovať a optimalizovať biznis plán
● Riadiť marketingové aktivity a predaj v súlade s obchodnou stratégiou spoločnosti
● Reprezentovať spoločnosť a viesť komunikáciu s klientmi, partnermi a inštitúciami
● Spolupracovať a podieľať sa na rozvoji firmy spolu s jej majiteľmi a partnermi
● Analyzovať trh a sledovať aktivity konkurencie
● Aktívne vyhľadávať nové obchodné príležitosti
● Upevňovať postavenie obchodnej značky na trhu

Za našou spoločnosťou stojí medzinárodná stabilná a dynamicky expandujúca realitná spoločnosť s 15 ročným pôsobením na slovenskom trhu, vedená tímom realitných profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami a obrovskou sieťou.

● Provízny systém odmeňovania - podiel na zisku
● Možnosť stať sa partnerom
● Spolupracovníci ako partneri
● Sloboda, individualita, kariérny a osobnostný rast
● Flexibilný pracovný čas a home office
● Vzdelávania, workshopy a mnoho iného
● Zamestnanecké zľavy a výhody, notebook, telefón, a iné

Ak Vás táto ponuka oslovila pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a profesijný motivačný list s aktuálnou fotografiou v slovenskom alebo v anglickom jazyku, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 428/2002 Zb. zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu.

Informácie o ponúkanej pozícii telefonicky nepodávame a kontaktujeme len vybraných uchádzačov na základe ich CV a motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, právnického, stavebného alebo architektonického smeru

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Dávame priestor šikovným, komunikatívnym, aktívnym, zákaznícky orientovaným ľuďom s vysokým nasadením a obchodníckym duchom, so zodpovedným prístupom k práci a záujmom o ďalší osobnostný a profesionálny rozvoj. Ste tým pravým ak:
● Máte prirodzený zmysel pre biznis
● Máte dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
● Ste ambiciózny, máte guráž a chuť zdolávať výzvy
● Máte jasnú víziu, ste precízny, cieľavedomý a kreatívny
● Ste pracovitý, seriózny, lojálny a spoľahlivý
● Ste lídrom, ktorý vie vytvoriť, viesť a motivovať úspešný tím
● Ste dobrým mentorom pre začínajúcich a menej skúsených kolegov
● Viete si naplánovať ciele a plniť ich krok za krokom
● Máte stále chuť učiť sa od najlepších a rásť osobnostne aj profesne
● Máte pozitívne myslenie a vystupovanie
● Máte vysoké nároky na seba aj svoj tím
● Máte záujem o nové technológie a ich nasadenie

Pozícii vyhovujú uchádzači, ktorí majú:
● Minimálne 5 rokov skúsenosti s aktívnym predajom služieb alebo produktov
● Minimálne 5 rokov skúseností s vedením tímu aspoň piatich osôb
● Minimálne 5 rokov praxe na riadiacej pozícii ako obchodný-/ oblastný- manažér, alebo riaditeľ
● Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu na sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) vydané vzdelávacou inštitúciou akreditovanou Ministerstvom školstva a 2 roky praxe v odbore sú výhodou - nie je nutnou podmienkou

RE/MAX to je viac ako 47-ročná skúsenosť s obchodovaním v realitnom segmente, vo viac ako 110 krajinách sveta. Za 15 rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme vybudovali najväčšiu a najproduktívnejšiu sieť so 45 kanceláriami a 2 kontaktnými miestami a stali sa tak lídrami v presadzovaní kvality na realitnom trhu. RE/MAX vám poskytne neobmedzené možnosti spolupráce s viac ako 135 000 maklérmi vo svete. Prekročte svoje limity a urobte rozhodujúci krok pre svoju kariéru.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava