Pridať inzerát

Recepčná/ý v tanečnej škole RDS ART Group

RDS ART Group s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Laurinská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiacMzda od 1150 EUR brutto/mesiac + percentá z tržby, v prípade Dohody 5 EUR brutto/1 hodina + percentá z tržby
  • Termín nástupu: dohodou/október 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Dom umenia, kde sa na jednom mieste spája tanec, cvičenia, spev aj herectvo, či rôzne eventy, hľadáme šikovných mladých ľudí na pozíciu recepčná/-ý. Ak si komunikatívny, zodpovedný a máš vzťah k tancu, umeniu, a miluješ ľudí, možno hľadáme práve teba!
Budeš zabezpečovať:
- zmeny počas pracovného týždňa (7:00-12:00, 15:30-21:00) a víkendy (soboty 8:30 - 12:00, nedele 16:00-20:00),
- práca s registračnou pokladňou, s počítačom, vybavovanie mailov a telefonátov,
- komunikácia so zákazníkmi,
- administratívne práce spojené s chodom recepcie,
- samostatné riešenie zverených úloh,
- kontrola poriadku v prevádzke,
- predaj drobného občerstvenia a športových potrieb.

- práca v priateľskom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecké benefity
- účasť na zaujímavých projektoch RDS ART Group

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje životopisy posielali v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzačov požadujeme:
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť,
- samostatnosť pri plnení zverených úloh,
- zodpovedný a aktívny prístup k práci,
- schopnosť time-managementu,
- predošlá pracovná skúsenosť s prácou s registračnou pokladňou je podmienkou,
- tímový duch
- zmysel pre poriadok

RDS ART Group je tanečná škola, v ktorej si nielen zatancujete, ale aj zacvičíte. Každý deň vám prináša svetovú kvalitu rekreačného aj profesionálneho tanca.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov