Pridať inzerát

Skladník/pomocník vo výrobe

Ravita, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Okres Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacOdmeny podľa výkonu danej pobočky plus benefity za samostatné projekty
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Pružina 186, 018 22 okr. Považská Bystrica
Na danú pozíciu hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude mať v kompetencii:
- práce s naskladňovaním a vyskladňovaním materiálu
- príprava surovín do výrobného procesu
- výpomocné, manipulačné práce pre operátorov vo výrobe / ženský kolektív /
- pomoc pri údržbe potravinárskych strojov, výrobných a skladových priestorov
- starostlivosť o objednávky tovaru a reklamácie
- práca s VZV
- pomocné sezónne práce pri správe budovy / kosenie trávy, odh. snehu a drobné úpravy... /
- návrhy na zlepšenie a zjednodušenie manipulačných a pracovných procesov
- vysoké pracovné nasadenie / stredne náročná práca /
- komunikácia a report práce nadriadeným (práca s e-mailom ....)

Vo výrobnej prevádzke sa vyžaduje dodržiavanie hygienických návykov / potravinársky priemysel /
Zdravotný preukaz je potrebný už pri nástupe do zamestnania.
V prípade, že nemáte Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu s potravinami z RUVZ, je možné skúšky absolvovať aj počas pracovného pomeru.
Práca je prevažne v jednozmennej prevádzke. V prípade poruchy strojov, alebo navýšenia objednávok výnimočne dvojzmenná prevádzka bez víkendov a sviatkov.

Ponúkame veľmi príjemný, súdržný kolektív a spoločné firemné akcie.
Ďalej ponúkame školenie 1-krát ročne v odbore
Staroslivosť o svoje zdravie : masáže, zvýhodnený nákup tovarov firmy Ravita

Ak spĺňate uvedené znalosti a máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu pošlite nám elektronicky cez : POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS
Tieto prílohy:
1. Žiadosť o prijatie na danú pozíciu
2. Životopis (s aktuálnou adresou bydliska, kontaktnými údajmi, podrobným prehľadom praxe so stručným popisom práce a možným nástupom)
3. Aktuálnu fotografiu

V prípade, že nepošlete niektorú z príloh, nebudeme Vás môcť zaradiť do výberového konania. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať priebežne.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu. Z časových dôvodov však budeme odpovedať len záujemcom, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na nového kolegu :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý sa nebojí niesť zodpovednosť za svoju prácu. Očakávame fyzickú zdatnosť, lojálnosť, samostatnosť a flexibilitu s dodržiavaním stanovených pravidiel pre tímovú prácu a snahu prichádzať s nápadmi na zlepšenie.
Výhodou je osvedčenie na VZV.
Pozitívne myslenie a snaha o neustály osobný rozvoj je cieľom nás všetkých v tíme.
Záľuba zdravého živ. štýlu a fyz. tréning Ti pomôže mať túto prácu rád ;-)

Stabilná spoločnosť s pôsobením v oblasti výroby a distribúcie potravinových produktov s hlavným zameraním na zdravý životný štýl.
Sme nadšenci pre zdravú výživu. Práca je pre nás vášeň, ktorá nás ťahá k výzvam.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov