Technicko-administratívny pracovník pre plánovanie letov a prevádzku lietadla

RAVEN a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacOd 900 EUR v prípade plného úväzku, v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie kompletnej administratívy spojenej s prevádzkou lietadla, riešenie operatívnych potrieb (plánovanie letov, údržby, servisu, správa platenia súvisiacich poplatkov - letiskové, PHM, atď.),
- komunikácia (súčinnosť) s pilotom,
- starostlivosť o lietadlo (príprava pred letom, fyzická kontrola v spolupráci s pilotom),
- v prípade práce na plný úväzok, nakoľko pôjde o sporadické lety, ochota pracovať na iných úlohách podľa potrieb spoločnosti a kvalifikácie kandidáta.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť profesijného rastu,
- zamestnanecké benefity (narodeninové voľno, príspevky na kultúru, šport...).

V prípade záujmu o túto pozíciu zašlite prosím žiadosť a životopis emailom alebo poštou na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

letectvo, strojárstvo, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

plánovania letov, leteckej prevádzky

Počet rokov praxe

2

- VŠ/SŠ zameraná na prevádzku v letectve, príp. letecký mechanik,
- praktické skúsenosti s plánovaním letov,
- aktívna znalosť anglického jazyka min. ICAO 4 (B2),
- technické myslenie,
- proaktívny prístup k práci,
- zodpovednosť, spoľahlivosť,
- bezúhonnosť, diskrétnosť,
- flexibilita.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 25 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov