Pridať inzerát

Business Intelligence Developer Junior

Rare Crew s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacVýška ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca na vývoji, implementácii a ladení BI riešení na platfrome MS SQL Server a Azure data platform
• participácia na dizajne štruktúry dátových modelov pre datamarty
• vytváranie a ladenie ETL procesov (SQL stored procedures, Python scripts)
• spolupráca a komunikácia v medzinárodnom tíme
Pozíciu máme otvorenú na Slovensku, svoje budúce pracovné miesto môžeš nájsť v Bratislave, Prešove.

- možnosť práce v našich pobočkách v Žiline, Nitre a Bratislave
- odborná spolupráca na vývoji softvérových riešení
- mladý dynamický pracovný kolektív
- kultúra postavená na zdielaní know-how
- príjemné neformálne pracovné prostredie
- poskytnutie zaškolenia a získanie základných zručností
- podniková chata v Nízkych Tatrách
- preplácaná certifikácia

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o pracovnú pozíciu, tak pošlite záujem o pracovnú pozíciu mailom po obdržaní Vás budeme kontaktovať.

Súčasťou výberového konania sú praktické úlohy a súbor otázok, ktoré preveria schopnosti uchádzača.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS SQL BI Platform (SSIS, SSAS) - Základy
Azure data platform - Základy
T-SQL - Pokročilý
SSAS Tabular model (DAX) - Základy
Python - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie
- orientácia v BI/DWH technológiách
- schopnosť a motivácia učiť sa nové technológie
- schopnosť sa učit novým veciam

Rare Crew s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka na mieru šité informačné systémy a aplikácie.
Práca pre zahraničného klienta.
Neformálna atmosféra u nás je samozrejmosťou, no vyžadujeme profesionalitu a efektivitu v prístupe k práci.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov