Obchodný manažér pre predaj pozorovacích a termovíznych zariadení

Rapier s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 50 000 Kč/mesiacBonusová zložka mzdy je závislá od plnenia plánovaných ukazovateľov
  • Termín nástupu: 01.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedanie za predajné výsledky a plnenie stanovených finančných plánov.
- Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu.
- Prezentácia portfólia produktov a služieb.
- Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie.
- Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
- Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
- Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
- Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýzy trhu a predaja.
- Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.
- Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.

- zamestnanecká zľava na produkty
- osobný a profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme priebojného kolegu s obchodným duchom, ktorý dokáže získať a uspokojiť požiadavky zákazníkov. Očakávame, že jeho prístup k prideleným úlohám bude zodpovedný a ich plnenie bude kompletné. Na tejto pozícii sa uplatní človek s výbornými komunikatívnymi zručnosťami, nekonfliktným vystupovaním a maximálnou ústretovosťou.
Znalosti a skúsenosti v sortimente poľovníckych a streleckých potrieb sú výhodou, nie však podmienkou.
Zbrojný preukaz na poľovnícke prípadne strelecké účely je výhodou, nie však podmienkou.

Firma Rapier s.r.o. sa zaobera velkoobchodom a maloobchodom v poľovníckom a streleckom sektore. Zastupujeme firmy Hikmicro a Minox pre Slovensky a Cesky trh.