Pridať inzerát

Nabídkový specialista automatizace

Randstad HR Solutions s.r.o.

  • Místo práce: Ostrava, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 40 000 Kč/měsíckaždoroční revize mezd, roční finanční bonus

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do Operačního centra v Ostravě hledáme novou posilu pro náš tým technické podpory prodeje na pozici "Nabídkový specialista automatizace - možný 100% HO".

Pokud máte zkušenosti v oblasti automatizace a chcete vidět, jak vypadá příprava samotné obchodní nabídky od samotného počátku a první návštěvy u zákazníka až po samotné předání a realizaci, hledáme právě Vás.

V rámci této pozice budete stát na samotném počátku přípravy technické nabídky pro naše zákazníky, budete v denní komunikaci s týmem ve Švýcarsku a obchodníky pro danou oblast produktů a společně budete připravovat nabídku pro naše zákazníky. V rámci této pozice budete mít možnost navštívit přímo i samotné zařízení, kde bude zákazník naše produkty využívat.

Zákazníci, pro které budete připravovat technické nabídky působí v oblastech těžby a zpracování nerostných surovin a cementáren po celém světe.

V rámci této pozice můžete pracovat i 100% vzdáleně z pohodlí vašeho domova pouze s občasnou přítomností v kanceláři v Ostravě, Brně či v Plzni.

náplň práce:

připravujete technické nabídky v oblasti automatizace pro naše zákazníky
komunikujete se zákazníkem a hledáte nejlepší technické řešení
na přípravě nabídky spolupracujete s dalšími odděleními jako je prodej, produktový management, finance, právní oddělení, projektové řízení, logistika včetně spolupráce s koncovým zákazníkem
vaší odpovědností je review stávajících nabídek, rozšíření nabídek a také příprava nové nabídky tak, aby finální nabídka splňovala všechny požadované technické parametry
máte na starosti celý nabídkový proces už od prvotní fáze přípravy až po samotné předání nabídky zákazníkovi
staráte se také o aktualizaci marketingových a prodejních prezentací a dokumentů
úzce budete spolupracovat s týmem kolegů ve Švýcarsku
před samotnou přípravou nabídky se můžete také účastnit návštěvy u našeho zákazníka přímo v místě samotné instalace

Zaměstnanecké výhody, benefity

roční finanční bonus
flexibilní pracovní doba
25 dní dovolené
každoroční revize mezd
možnost práce z domu (Home Office)
finanční příspěvek na práci z domu
v odůvodněných případech možnost práce 100 % vzdáleně
MultiSport karta
možnost se vzdělávat – externí kurzy a konference
jazykové kurzy – skupinové, individuální nebo online
stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do vaší mzdy)
příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z vaší měsíční mzdy navíc)
možnost dalšího kariérního růstu v rámci poboček v ČR i po celém světě
moderní kancelář s dobrou dopravní dostupností (vlak, autobus, tramvaj v blízkosti kanceláře)
možnost nákupu akcií společnosti
firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu (platí pro Ostravskou pobočku)
notebook a mobilní telefon
asistenční linka – odborné poradenství (vztahy, práce, právo, finance a další)
volno navíc při mimořádných životních událostech
cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)
firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)
zvýhodněné volání i pro soukromé účely (až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele)
slevy u našich partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Náš klient je švédsko-švajčiarska nadnárodná skupina podnikov so sídlom v Zürichu, poskytujúca technológie pre energetiku a automatizáciu. V roku 2010 sa umiestnila na 124. mieste v rebríčku časopisu Forbes. Jedná sa o jednu z najväčších skupín podnikov v oblasti techniky na svete.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automatizace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

aplikace pro řízení automatizační systémy - Mírně pokročilý
ABB 800xA - Základy

Řidičský průkaz

A, B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

hovoříte anglicky na komunikativní úrovni (denní komunikace s týmem ve Švýcarsku a našimi zákazníky)
jste technicky a pro-zákaznicky orientovaní
máte znalost fungování aplikaci pro řízení automatizačních systémů jako například ABB 800xA, Siemens PCS7 Allen-Bradley, případně jiné
zajímá Vás příprava technické dokumentace
máte zkušenosti s nástroji MS Office – Word, Excel nebo PowerPoint
rádi občas vycestujete přímo k zákazníkovi (občasné služební cesty na krátkou dobu)

Jsme globální lídr a dvojka na českém trhu poskytovatelů personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Naši profesionálové jsou vám k dispozici na 8 pobočkách a 16 inhouse pracovištích po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Peter Sova
E-mail: poslat životopis