Pridať inzerát

Customer Care Manager (Praha)

Randstad HR Solutions s.r.o.

  • Místo práce: Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 40 000 Kč/měsíc- bonus

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost původem ze Španělska, která je jedním z lídrů v oblasti mraženého pečiva, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Customer Care Manager pro český a slovenský trh.

Hlavní náplní práce zde bude komunikace s českými a slovenskými zákazníky, s centrálou v Barceloně, skladové hospodářství, podpora obchodního týmu.
- pravidelná komunikace se sklady, plánování a optimalizace zásob, dohled nad externími logistickými službami
- zajištění a kontrola včasných dodávek zákazníkům
- reporting, tvorba prezentací, udržování aktuální databáze zákazníků
- výpis karet, překlad do CZ/SK/PL/HR
- spolupráce s účetním oddělením a s ostatními zeměmi EU (sdílení "best practise")
- být kontaktní osobou pro místní úřady (EKO-KOM)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenkový paušál
- možnost spolupráce v rámci nové pozice pro trh v ČR+SK
- kombinace office/home office
- příspěvek na jízdné
- smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost je lídrem v oblasti mraženého pečiva. Již více než 30 let nabízí ty nejlepší pekařské výrobky, přičemž tradice mistrů řemeslníků je jejich vodítkem a inovace při vývoji těch nejlepších výrobků jejich strategií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předchozí zkušenost na pozici back office/customer care manager či podobné (3-5 let)
- pokročilá angličtina slovem i písmem (španělština, polština a chorvatština výhodou)
- uživatelská znalost MS Office
- schopnost samostatného fungování, velmi dobrá koordinace/organizace daných úkolů, dodržování termínů
- komunikativní člověk, pro kterého je zákazník na prvním místě a nebojí se zvednout telefon a jednat/řešit problémy
- ochota v případě potřeby cestovat (řidičský průkaz sk.B)

Jsme globální lídr a dvojka na českém trhu poskytovatelů personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Naši profesionálové jsou vám k dispozici na 8 pobočkách a 16 inhouse pracovištích po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Michaličková
E-mail: poslat životopis