Pridať inzerát

Obchodní zástupce 45 000 + bonusy

Randstad HR Solutions s.r.o.

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 40 000 Kč/měsícnad rámec mzdy pololetní bonusy
  • Termín nástupu: Co nejdříve, ale je možné počkat

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás obchod a především práce v terénu? Přijde Vám zajímavá oblast léčiv a lékarenských produktů? Domluvíte se anglicky? Farmaceutická mezinárodní firma hledá obchodního zástupce pro celou Moravu.

péče o vztahy se současnými zákazníky a akvizice nových zákazníků v oblasti léčiv
práce v terénu po celé Moravě
komunikace a koordinace nákupních plánů s centrálou
reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

45 000 Kč
pololetní bonusy
služební auto i k soukromým účelům
25 dní dovolené
3 sick days
práce v terénu/home office
flexibilní pracovní doba
notebook a telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Farmaceutická mezinárodní firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

angličtina na úrovni B1-B2 - převážně emailová komunikace s centrálou a reporting
znalost Excelu
řidičský průkaz
obchodní duch - komunikace na dobré úrovni, cílevědomost a vytrvalost

Jsme globální lídr a dvojka na českém trhu poskytovatelů personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Naši profesionálové jsou vám k dispozici na 9 pobočkách a 15 inhouse pracovištích po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců