Pridať inzerát

Sales support specialist (vhodné pro absolventy/tky)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha 4, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 40 000 Kč/měsíc- bonusy

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste absolvent/ka VŠ (chemického nebo biologického směru) a poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Jsme mezinárodní farmaceutická společnost, která do svého obchodního týmu hledá nového parťáka/parťačku. Pokud si hravě poradíte s Excelem a v angličtině zvládnete napsat email/přeložit si dokumentaci/občas něco říct - pak nám o sobě určitě dejte vědět!

Jednou z hlavních zodpovědností na této pozici bude příprava cenových nabídek a telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky (příjem a vyřizování kvalitativních reklamací). Budete působit jako podpora zákazníků při výběru vhodného produktu a také jako odborná a administrativní podpora při přípravě nabídek pro výběrová řízení. V rámci týmu budete spolupracovat s marketingovým oddělením, případně s dalšími kolegy (zpracování objednávek, obchodní zástupci).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní mzdu - dle vašich zkušeností
- bonusovou složku mzdy
- pestrý balíček benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, dny osobního volna, cafeterie, multisport karta, příspěvek na AJ, penzijní připojištění atd.)
- odborný růst
- práce v mezinárodní a stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

A career at our company is an ongoing journey of discovery: our 58,000 people are shaping how the world lives, works, and plays through next-generation advancements in Healthcare, Life Science, and Electronics.

We are dedicated to being the trusted supplier of high-tech materials, services, and specialty chemicals for the electronics, automotive, and cosmetics industries.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání (oblast chemie, biologie apod.)
- středně pokročilá znalost AJ (primárně psaná forma, práce nevyžaduje každodenní komunikaci)
- pokročilá znalost MS Office (Excel, Word)
- orientace na zákazníka a na splnění cílů
- schopnost řešit najednou více úkolů
- svědomitost, pečlivost, samostatnost

Jsme globální lídr a dvojka na českém trhu poskytovatelů personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Naši profesionálové jsou vám k dispozici na 9 pobočkách a 15 inhouse pracovištích po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
110 00 Praha 1
Česká republika