Pridať inzerát

C++ developer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí startup týmu C++ developerů v Praze?

Startup vyvíjí inovativní bezpečnostní systém za pomoci dronů a speciálních laserových kamer a je součástí společnosti, která na trhu působí již přes 20 let :)

Momentálně hledají do svého týmu šikovného C++11 developera.

Náplň práce:

vývoj komplexní aplikace na zabezpečení objektů (elektrárny až po soukromý sektor)
hledání nových řešení a možností v rámci vývoje
součástí je licencování, šifrování, 3D virtualizaci, scriptování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na stravné – 1.000 Kč měsíčně do hrubé mzdy
Kavárna na pracovišti
Ihned smlouvu na dobu neurčitou
3 sick days k dovolené (20+3)
Odborná školení
Konverzační výuka AJ od rodilé mluvčí na pracovišti
Možnost zahraničních cest (stáže, veletrhy, týmové rekreace)
Firemní večírky apod.
moderní, neformální kanceláře
home office 1x týdně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Startup vyvíjející inovativní bezpečnostní systém za pomoci dronů a speciálních laserových kamer. je součástí společnosti, která na trhu působí již přes 20 let.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

C++11 podmínkou
min 3 roky zkušeností, nejlépe 5 a více
GIT, Linux, TCP/IP, Multithreading, Python - dělají v něm ovladače
Vysokoškolské vzdělání
AJ na úrovni C1, ČJ komunikativní
práce na plný úvazek na HPP (možné i OSVČ

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 38 zemích, v jeho 4 861 pobočkách pracuje více než 38 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 649 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 38 countries, our 38,000 corporate employees work in 4,861 branches and inhouse locations to employ more than 649,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Adresa společnosti

Domažlice
Česká republika